O nas

CKR Filia Warszawa Centrum

Zapraszamy do naszych lekarzy oraz fizjoterapeutów

Warszawa, ul. Gałczyńskiego 4

(Warszawa Centrum)

Zapraszamy!

CKR Filia Warszawa Centrum działa w sercu Warszawy od 2003 roku. Celem naszego zespołu lekarzy i fizjoterapeutów jest niesienie pomocy dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. W naszej ofercie znajduje się diagnostyka i terapia funkcjonalna, terapia manualna, wykorzystanie metody FED w leczeniu skoliozy u dzieci i młodzieży, a także rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy stawu barkowego.

Planując leczenie poszczególnych, zmienionych chorobowo punktów, zawsze patrzymy na Pacjenta całościowo, aby uzyskać jak najlepsze efekty w przywracaniu sprawności ruchowej.

Nasza placówka jest przystosowana zarówno dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i o kulach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o nas

Zobacz jedną z naszych sal
CKR Filia Warszawa Centrum jest częścią CKR Konstancin

Jesteśmy filią Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin – wiodącego ośrodka specjalizującego się w rehabilitacji z ponad 40-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się leczeniem wszelkich rodzajów schorzeń i urazów narządu ruchu. Posiadamy  nowoczesną aparaturę oraz infrastrukturę. W Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin zapewniamy badania diagnostyki obrazowej oraz dysponujemy zapleczem do wykonywania zabiegów operacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą CKR Konstancin na www.ckr.pl oraz naszych pozostałych filii:

Doświadczenie i profesjonalizm

Nasz zespół tworzą lekarze oraz specjaliści fizjoterapii posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Do leczenia każdego Pacjenta podchodzimy holistycznie – szczegółowo analizujemy dolegliwości i planujemy terapię, wykorzystując różnorodne techniki i nowoczesne metody leczenia. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki licznym szkoleniom i kursom możemy zaproponować naszym Pacjentom kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną, włączając w razie potrzeby igłoterapię, leczenie metodą FED, zajęcia specjalnie przygotowane dla seniorów, a także elementy pilatesu.

Największą satysfakcję daję nam przywracanie naszych Pacjentów do sprawności, ale dbamy również o profilaktykę i przekazujemy wskazówki, jak ćwiczyć samodzielnie i uniknąć kontuzji w przyszłości.

Certyfikaty i dyplomy

CKR Filia Warszawa Centrum to zespół doświadczonych fizjoterapeutów i lekarzy. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są zdobyte na licznych kursach krajowych i zagranicznych certyfikaty poświadczające umiejętności niezbędne do codziennej pracy z Pacjentami:

·    Kaltenborn ·    Mulligan
·    Cyriax ·    Plastrowanie sportowe
·    Maitland ·    PNF
·    McKenzie ·    SET
·    Osteopatia ·    FDM
·    Thera Band
·    Kinesio Taping
Budynek i sale

CKR Filia Warszawa Centrum to nowoczesna placówka rehabilitacyjna, najnowsze sprzęty oraz doskonale wyposażone gabinety. Dysponujemy także salami do terapii funkcjonalnej i treningu medycznego. Nasz budynek położony znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Jest przystosowany zarówno dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i chodzących o kulach.

Narodowy Fundusz Zdrowia

Usługi w ramach NFZ świadczone w CKR Filia Warszawa Centrum:

CKR Filia Warszawa Centrum to ZESPÓŁ, który służy każdemu pacjentowi

Zespół CKR Filia Warszawa Centrum to nie tylko fachowcy i specjaliści w swojej dziedzinie.
To również zintegrowany i zmotywowany zespół współpracujący dla dobra Pacjentów.
Każdy Pacjent może liczyć na pomoc, od rejestracji aż po fizjoterapeutów i lekarzy.

Filia Warszawa Centrum

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!