Rehabilitacja domowa

Informacja Pacjentów korzystających z usług w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia

Jesteśmy przygotowani na odwiedziny w domu Pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz chorobami neurologicznymi na terenie Warszawy (m.in.: Śródmieście, Wola, Żoliborz, Bemowo).
Zrobimy co w naszej mocy, żeby przywrócić sprawność w zaciszu domu Pacjenta.
Obowiązuje skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej oraz na zabiegi fizjoterapeutyczne z dopiskiem „w warunkach domowych”.
Przyjęcia skierowań od 8.00 do 15.00. Do skierowania należy dołączyć legitymację emeryta – rencisty lub dowód ubezpieczenia.

Osoby ze Znacznym Stopniem Niepełnosprawności mogą korzystać z rehabilitacji domowej bez kolejki. Wymagane jest skierowanie oraz zaświadczenie o stopniu niepełnosprawności.

Informacja dla Pacjentów prywatnych

Nie masz skierowania? Skorzystaj z odpłatnej rehabilitacji domowej i wróć do sprawności nie wychodząc z domu.


Oferta kierowana jest do pacjentów, którzy są po leczeniu szpitalnym lub z innych powodów wymagają profesjonalnej terapii indywidualnej w domu, zarówno w zakresie schorzeń narządu ruchu, rehabilitacji pourazowej, jak i chorób neurologicznych.

Podstawą do rozpoczęcia leczenia jest kwalifikująca wizyta domowa lekarza rehabilitacji lub ortopedy, a następnie spotkania z fizjoterapeutą. Zamówienie i opłacenie wizyty lekarskiej i całej zleconej terapii będzie możliwe bezpośrednio w Przychodni, przy ul. Gałczyńskiego 4.


Prosimy o kontakt w godzinach: 8:00 – 15:00

Nr telefonu: 500 005 078
Nr telefonu: 22 70 30 821

E-mail   domowa.galczynskiego@ckr.pl


Fizjoterapia indywidualna – 150 zł
Pakiet 5 zabiegów – 600 zł
Pakiet 10 zabiegów – 1100 zł

Szybki kontakt!
+
Wyślij!